POZNAJ SKY WENT
EKSPERCI OD WENTYLACJI I REMONTÓW W TRÓJMIEŚCIE

KIM JESTEŚMY?


SKY-WENT to nowa na rynku budowlanym firma świadcząca usługi z zakresu montażu, serwisowania i dezynfekcji instalacji wentylacji i klimatyzacji oraz z zakresu generalnych remontów i wykończeń wnętrz „pod klucz”.

Każdą z poszczególnych usług zajmuje się kadra wykwalifikowanych fachowców posiadających ponad 10-letnie doświadczenie w branży budowlanej na rynku krajowym i zagranicznym. Doświadczenie zdobyliśmy przy realizowaniu inwestycji dla budynków użyteczności publicznej, placówek administracyjnych i osiedli mieszkaniowych oraz statków wycieczkowych.

Nasi pracownicy stale podnoszą swoje kwalifikacje i uczestniczą w szkoleniach, które pozwalają na zastosowanie nowych rozwiązań i technik oraz poznają nowe na rynku budowlanym urządzenia.

Naszym priorytetem jest budowanie dobrej relacji z Klientem, zrealizowanie jego wizji i projektów jednocześnie oferując nasze doradztwo w kwestiach możliwych rozwiązań i wykonania. Profesjonalne i rzetelne wykonanie powierzonych nam zadań oraz zadowolenie Klienta jest naszym głównym zadaniem.


SKY-WENT to firma podejmująca się prac na terenie Trójmiasta i okolic w obrębie województwa pomorskiego. Nie zamykamy się jednak na potencjalnych klientów spoza granic województwa i jesteśmy gotowi na podjęcie projektów na terenie całego kraju.

CO ROBIMY?

Nasza firma oferuje Państwu usługi z dwóch odrębnych gałęzi branży budowlanej. W związku z tym każda z nich ma swoje własne grono odbiorców.
WENTYLACJA
Kompleksowe wykonanie instalacji wentylacji jest usługą skierowaną do Deweloperów, indywidualnych Inwestorów oraz placówek użyteczności publicznej będących na etapie budowy lub rozbudowy swoich obiektów. W zakresie naszych prac jest również serwisowanie urządzeń wentylacyjnych, dokonywanie wymaganych przeglądów oraz regulacja i pomiary poprawności ich pracy. Dodatkowo chętnie zrealizujemy naprawy i przeróbki instalacji wentylacji lub wymianę urządzeń na nowe zgodnie z wytycznymi Klienta.

Nasze doświadczenie pozwala nam na podjęcie projektów budynków mieszkalnych i usługowych, a także mających specjalne wymagania placówek naukowych, oświatowych, medycznych czy muzealnych.

Profesjonalne czyszczenie i dezynfekcję kanałów kierujemy do wszystkich Administratorów i Właścicieli budynków. Bez względu na przeznaczenie budynku nasze usługi czyszczenia i dezynfekcji kanałów są przeprowadzane z należytą starannością i przy użyciu najlepszej jakości środków dezynfekujących.
REMONTY
Prace remontowe i wykończeniowe są skierowane do prywatnych Inwestorów, którzy decydują się na wykonanie generalnego remontu swojej nieruchomości lub na wykończenie „pod klucz” stanu deweloperskiego swojego mieszkania lub domu. Nasza oferta remontowa skierowana jest też do osób, które planują przeprowadzić mniejsze i większe metamorfozy obecnych wnętrz, a także tych którzy chcą całkowicie przeorganizować swoje cztery kąty.

Nasz szeroki wachlarz usług pozwoli na szczegółowe wykończenie każdego domowego pomieszczenia, co umożliwia nam realizację powierzonych nam przedsięwzięcie w jak najkrótszym czasie. Nie ograniczamy się jednak do prywatnych Inwestorów, podejmujemy się wykonania remontów biur, sal szkolnych i wykładowych, salonów i gabinetów, placówek medycznych i szpitali, a także lokali gastronomicznych.

WIĘCEJ INFORMACJI O...


SKY WENT TRÓJMIASTO
Eksperci od wentylacji i remontów

sky-went@o2.pl

WENTYLACJA I SERWIS
Krzysztof Szczepaniak 508-306-469

REMONTY
Krzysztof Szczepaniak 508-306-469
Janusz Płotka 697-457-623