PEWNA EKIPA WYKONUJĄCA
REMONTY I WYKOŃCZENIA WNĘTRZ POD KLUCZ W TRÓJMIEŚCIE

Na wszystkie Państwa pytania dotyczące remontów i wykończenia wnętrz odpowiedzą
Krzysztof Szczepaniak

508-306-469 | sky-went@o2.pl


Janusz Płotka 697-457-623

Działamy na terenie Trójmiasta (Gdynia, Sopot, Gdańsk) i okolic

NASZA OFERTA REMONTOWA

Firma SKY-WENT oferuje swoim Klientom bardzo szeroki wachlarz usług remontowych i wykończeniowych. Nasz zespół fachowców kompleksowo zrealizuje powierzony im projekt, służąc swoim doświadczeniem oraz zaproponuje korzystne rozwiązania na najwyższym poziomie. Współpracujemy z doświadczonymi i pełnymi pomysłów projektantami, którzy sprostają nawet najbardziej wymagającym Inwestorom. Podążają za nowoczesnymi trendami i tworzą projekty stonowane i eleganckie, a także pełne kolorów i pasji dostosowując projekty pod każdego Klienta indywidualnie.

Nasz zespół fachowców wykona dla Państwa remont mieszkania lub domu, a także pomieszczeń biurowych i sanitarnych w budynkach biurowych, szkolnych czy administracyjnych, zgodnie z wymaganymi normami.

Oferujemy następujący zakres prac:
projektowanie wyburzanie ścian ściany i zabudowy gips-kartonowe sufity podwieszane i napinane kompleksowe usługi hydrauliczne kompleksowe usługi elektryczne szpachlowanie i cekolowanie malowanie tradycyjne i natryskowe układanie glazury, terakoty, gresu układanie kamienia, cegieł i tynków ozdobnych układanie paneli, listew oraz desek podłogowych i ściennych tapetowanie montaż armatury i urządzeń sanitarnych montaż oświetlenia wykończenia wnętrz pod klucz
Naszą ofertę remontową kierujemy do prywatnych Inwestorów, którzy pragną wykończyć swoje nowe mieszkania w stanie deweloperskim, do tych którzy planują przeprowadzić mniejsze i większe metamorfozy obecnych wnętrz, a także tych którzy chcą całkowicie przeorganizować swoje cztery kąty.

DOŚWIADCZENIE


Doświadczenie w zakresie remontów i wykończeń wnętrz nasi fachowcy zbierają od blisko dekady i wciąż szkolą się w nowych metodach i technikach pojawiających się na rynku budowlanym. Nieoceniona okazała się dla nas współpraca z profesjonalnymi projektantami wnętrz. Ich nowoczesne spojrzenie i indywidualne podejście do każdego Klienta oraz jego zainteresowań pozwoliło nam bardzo wzbogacić nasze umiejętności jako wykonawców.

NASI PROJEKTANCI


Nasze ostatnie projekty związane z generalnym remontem i kompleksowym wykończeniem wnętrz mieszkalnych zrealizowaliśmy przy współpracy z projektantami. Ich projekty były stworzone z myślą o potrzebach Inwestorów, a także ich poczuciem stylu i zapewnieniem funkcjonalności każdego pomieszczenia. Dla nas jako wykonawców ich projekty stanowiły schemat tego jakie prace i w jakiej kolejności powinny być wykonane, aby jak najbardziej zoptymalizować czas naszej pracy. Ich projekty i pomysły dostępne są na ich stronach internetowych:
Izabela Albecka
IM Wnętrza
Danuta Matuszak
Synteosis Architektura Wnętrz
Adrian Banaszek
THIS IS WOOD

PRZYKŁADOWE REALIZACJE


SKY WENT TRÓJMIASTO
Eksperci od wentylacji i remontów

sky-went@o2.pl

WENTYLACJA I SERWIS
Krzysztof Szczepaniak 508-306-469

REMONTY
Krzysztof Szczepaniak 508-306-469
Janusz Płotka 697-457-623